Marcopol / strona główna

Proces rekrutacji

 

Etap 1. Przesłanie aplikacji (CV) na realizowaną rekrutację

  • Jeżeli chcesz z nami pracować to wyślij swoje CV w sposób, który podany został w interesującym Cię ogłoszeniu! Najczęściej podajemy konkretny link, który przekieruje Cię do odpowiedniej rekrutacji w naszym systemie rekrutacyjnym. Tylko czasem prosimy o przesłanie CV na konkretny adres mailowy (praca@marcopol.pl).
  • Pamiętaj o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych (treść zgody na dole strony).

Etap 2. Rozmowa kwalifikacyjna

  • Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną, jeśli uznamy, że Twoja aplikacja odpowiada wymaganiom stanowiska, na które prowadzimy rekrutację.
Etap 3. Wybór najlepszego kandydata / najlepszej kandydatki i zatrudnienie
  • Na podstawie dotychczasowych spotkań oraz po analizie doświadczeń zawodowych oraz kwalifikacji na stanowiska pracy - podejmujemy decyzję o wyborze kandydata / kandydatki.
  • Jeśli decyzja jest pozytywna, kontaktujemy się z wybranym kandydatem w celu omówienia warunków zatrudnienia. 
  • Jeżeli decyzja jest negatywna, przekazujemy również taką informację właściwym kandydatkom / kandydatom.

 

W jaki sposób przesłać CV na aktualną ofertę?

  • Aktualne procesy rekrutacyjne znajdziesz w zakładce: Kariera / Aktualne oferty pracy (w menu po lewej).

W jaki sposób przesłać CV gdy nie ma oferty na interesujące Cię stanowisko?
Jeżeli chcesz pracować w naszej firmie, ale aktualnie nie poszukujemy nikogo na stanowisko, którym jesteś zainteresowany/-a, prosimy prześlij swoje CV na adres praca@marcopol.pl


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dołącz ją do swojego CV):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Pamiętaj, że przesyłając do nas swoje dane osobowe wyrażasz doborowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub (Administrator). Dane przesłane w ramach rekrutacji przechowujemy maksymalnie przez 12 miesięcy. W każdej chwili masz do nich dostęp, możesz je edytować, żądać ich usunięcia, prosić o ograniczenie ich przetwarzania. Jednocześnie aplikując do nas wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych do firmy, która dostarcza firmie Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub narzędzia bezpiecznego zarządzania danymi w ramach rekrutacji (eRecruitment Solutions Sp. z o.o.).