Marcopol / strona główna

W trosce o środowisko

Marcopol Sp. z o.o. - Producent Śrub od początku funkcjonowania dba o harmonijne współistnienie ze środowiskiem naturalnym i podejmuje wszelkie działania, aby zminimalizować wpływ na otoczenie.
Nasza firma dąży do prowadzenia i rozwoju swojej działalności we wszystkich obszarach w sposób zrównoważony, przy poszanowaniu określonych prawem warunków środowiskowych i z zachowaniem zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

W celu maksymalizacji poziomu bezpieczeństwa ekologicznego wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskiem oparty o model zgodny z ISO 14001:2015. Potwierdzeniem naszych starań w dostarczaniu wysokiej jakości wyrobów i usług jest wdrożony od 2002 roku System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2015.

Nasze elementy złączne charakteryzuję się wysoką trwałością, a co za tym idzie wieloletnim cyklem życia. Zachęcamy naszych klientów, aby w trosce o otaczające nas środowisko usuwali zużyte elementy, wrzucając je (po zakończeniu cyklu życia) do pojemników przeznaczonych na odpady z metalu.

Jeśli ktoś z Państwa ma jakieś pytania, sugestie, pomysły na doskonalenie, prosimy o kontakt na adres: biuro@marcopol.pl